Size bir telefon kadar yakınız
0 545 969 90 76

Tersine Mühendislik

Anasayfa » Tersine Mühendislik

Tersine mühendislik için 3D tarama, doğrudan fiziksel parçalardan 3D tasarım CAD modelleri oluşturur. Tersine mühendislik süreciyle, tasarım belgelerinin yetersiz olduğu veya modern üretim yöntemleri için CAD verisi gerektiren fiziksel nesnelerin dijital şeklini çıkarıyoruz. Tarama işlemi, bir bileşenin hızlı ve doğru bir şekilde tersine çevrilmesini sağlar.

Toplanan ve modellenen 3 boyutlu veriler, sorun giderme, yeniden üretme, inceleme, inceleme, inceleme veya diğer geliştirmeler, yani ürün geliştirmeleri için kullanılabilir. 3D CAD modelleri, ürün tasarımı ve / veya takımındaki değişiklikler veya kalıp tasarımı için kolayca güncellenebilir. 3D ters mühendislik hizmetlerimizin yarattığı yüzey modelleri kullanılarak bile aletler ve kalıplar üretilebilir.

Karmaşık fiziksel şekilleri dijital modellere çevirerek yapabilirsiniz. . .

  • Üretim süreçleri için takımları tasarlamak ve geliştirmek için CAD modelleri oluşturun
  • Parça, alet veya kalıpta tasarım değişikliklerini kolayca yapın
  • CAD dosyalarını diğer CAD sistemleri, ürün ve tasarımcılar, sözleşme üreticileri vb. İle değiştirin.

Azaltılmış Üretim Kaynakları ve Malzeme Kesintileri (DMSMS) veya Azaltılmış Üretim Kaynakları (DMS) çözümleri, diğer askeri ihtiyaçların yanı sıra eski askeri ekipmanların desteklenmesi için 3D Mühendislik Çözümleri tarafından desteklenmektedir. Okunması zor ve / veya var olan ya da hasar gören fiziksel bileşenleri çekebilen ve işlevsel CAD modellerini ve çizimlerini yeniden yaratabilen eski çizimler alabiliriz.

MÜRGEMER, 3d tarama hizmeti sağlamakta ve ürünlerinizin 3d modellerini oluşturma sürecini yürütmekteyiz. Ekipman olarak HP 3D Pro S3 tarayıcı ve ilgili tersine mühendislik yazılımlarına sahiptir. 3D tarama hizmeti almak için lütfen irtibat kurunuz.