Size bir telefon kadar yakınız
0 545 969 90 76

Yapısal Analiz Eğitimi

Anasayfa » Yapısal Analiz Eğitimi

Marmara Üniversitesi Ürün Geliştirme Merkezi (MÜRGEMER) uzman ekibi ve altyapısı ile dünyanın amiral nümerik analiz programı Ansys Workbench yazılımı ile yapısal analiz  eğitimi vermektedir.  Ansys eğitimi istanbul ve çevre iller olan kocaeli, yalova, bursa, sakarya ve Türkiye’nin bütün illerinde kurumsal olabileceği gibi MÜRGEMER merkezinde de verilmektedir. 

ansys eğitimi

Ansys Eğitimi

Geliştirdiğiniz Ürünleri Gerçek Çalışma Ortamlarında Test Edin

Ansys eğitimi ile alacağınız profeseyonel seviyede eğitim imkanı ile ürünlerinizin gerçek çalışma ortamlarında yapısal analizlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ansys yapısal analiz ürünleri üzerinde uygulamalı olarak eğitimler gerçekleştirilmektedir. Ürün geliştirme sürecinin vazgeçilmez yönü tasarım doğrulamadır. Tasarım doğrulama bilgisayarla bütünleşik ürün geliştirme yöntemi ile birleştiği zaman nümerik analizler ortaya çıkmaktadır. Nümerik analiz yazılımı olarak bir çok yazılım vardır fakat en güçlüsü Ansys yazılımıdır. Ansys eğitimi ile mühendislik yaşamanızda size büyük katkıları olacak bir nümerik analiz yazılımının profesyonel seviyede öğrenmiş olacaksınız.

Ansys Eğitimi İçeriği

Ansys Eğitimi bu bölümünde yapısal analiz eğitimi verilmektedir. Yapısal analiz kısmında;

  • Yapısal Analiz Nedir ve Teorik Altyapısı
  • Ansys Statik Eğitimi (Static Structural)
  • Ansys Termal  Analiz Eğitimi
  • Ansys Transient Analiz Eğitimi
  • Ansys Burkulma Analizi Eğitimi
  • Ansys Yorulma Analizi Eğitimi
  • Ansys Titreşim Analizi Eğitimi
  • Ansys Modal Analiz Eğitimi
  • Ansys Meshing
  • Ansys SpaceCalim

Ansys Eğitimi İstanbul

Ansys eğitimleri firmanızda veya MÜRGEMER merkezinde ileri iş istasyonları ile verilebilmektedir. Ansys eğitimi İstanbul ve çevresinde özellikle firmanızda da verilmektedir. Marmara Üniversitesi Ürün Geliştirme Merkezi (MÜGREMER) kurucusu Dr.Öğr.Üyesi Selim HARTOMACIOĞLU tarafından verilen eğitimlerde, teorik alt yapı yanında uygulamalarla eğitim verilmektedir.

Ansys Eğitimi Sonunda Sertifika Veriliyor Mu?

Ansys workbench eğitimine katılanlara MÜRGEMER onaylı katılım sertifikası verilmektedir.  Ansys Yapısal Analiz Eğitimi ile ürün geliştirme süreçlerinizde yapısal kısımlarının bütün disiplinlerde analizleri profesyonel seviyede öğretilmekte ve sertifika verilmektedir. 

Ansys Eğitim Tarihleri

Bilgisayar Destekli Mühendislik (CAE) kapsamında verilmekte olan Ansys Eğitimleri, kurumsal bazda ve talebe göre özel eğitim şeklinde verilmektedir. Eğitim ve tarihleri için irtibat kurunuz.

İleri Ansys Eğitimi

Eğitim sonrası elde edinilecek bilgi seviyesi ile özel veya kurumsal bazda ileri ansys eğitimi alabilirsiniz. Firmanızın altyapısına va çalışma alanına uygun konu başlıkları ve uygulamalarla eğitim almak için MÜRGEMER ile irtibat kurun. +90 545 969 90 76